Milí fanoušky La hudby,

děkujeme vám všem za přízeň a hojnou návštěvnost v letošní sezóně a těšíme se na vás v sezóně nové. Určitě si na vás připravíme opět léto plné příjemných hudebních večerů. Bohužel už to nebude v prostorách, kde probíhala sezóna letošní. La zrzka se bude na příští léto stěhovat na jiné místo. Zatím nevíme kam. Ale včas se to od zrzky dozvíme.

Přejeme vám všem krásnou podzimní, zimní a jarní sezónu plnou krásných hudebních večerů u jiných organizátorů a těšíme se na vás příští léto.

ahoj

Uskutečněné koncerty:

Měsíční programy:

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky